Öz Güven 0346 224 71 81 Vestel Regal Finlux Yetkili Garantili Servisi

Regal Yetkili Servis

Regal Yetkili Servis

Kuruluşumuz yetkili Regal servisi olup, uzman çalışanları ve teknolojinin gereklilikleri ile paralel gelişme gösteren teknik alt yapısı ile Sivas ve civarındaki Regal kullanıcıları için en kaliteli çözümleri sağlamak amaç ile Özellikle Sivas Merkez bölgesinde hizmet veren Özgüven Elektronik, Regal buzdolabı yetkili servis, Regal bulaşık makinası yetkili servis, Regal LCD televizyon yetkili servis, Regal Led Televizyon yetkili servis, Regal klima yetkili servis grubuna garantili bakım, onarım, tamir işlemlerinin yanı sıra montaj desteğide sağlamaktadır.

faaliyetlerini sürdürmektedir. Servisimiz sektörün tüm hizmet kalemlerini bünyesinde birleştirmiş montaj, bakım ve onarım alanında sağladığı hizmetlerin yanı sıra orijinal yedek parça ve aksesuar seçeneklerini stoklarında barındırmaktadır.
 
Şirketimiz Sivas bölgesinin yetkili servis merkezidir. Operasyon konusunda zaaf yaratmamak adına organize edilmiş olan araç filosu ile her nerede olursanız olun en kısa sürede adresinize ulaşabiliyoruz. Çağrı merkezimizden gelen yönlendirmeler doğrultusunda koordinasyon belirleyen bölge birimlerimiz yedek parça ya da aksesuar siparişi verdiğiniz taktirde aynı gün içerisinde ürün teslimatı yapmaktadırlar.

 

Hemen Ara
WhatsApp